• 5605 Sokak No:11 Çamdibi İzmir TÜRKİYE
  • + 90 232 461 61 02
Kurumsal

Hakkımızda

1983 yılında Aziz Öztürk tarafından kurulan ÖZELSAN Makina Ltd. imalatçı firmasıdır.

Özelsan, 1983 yılından beri Traktör Parça Mühendisliği ve İmalatına odaklanmaya önem vermiştir, özellikle Özelsan, MASSEY FERGUSON, FORD, IMT, JOHN DEERE, FIAT, STEYR traktör yedek parçaları imalatı.


Tüm Avrupa, Orta Doğu, ABD, Kanada, Brezilya, Rusya, Balkan Ülkeleri, Asya Pasifik Ülkeleri, Afrika, Avustralya, yerel traktör yedek parçaları distribütörleri ve toptancıları için 467 çeşit traktör yedek parçası ürün yelpazesi üretiyoruz. ajanlar. Tüm müşteri siparişlerinin üretim sürecini titizlikle takip ediyoruz.

Patroit  paratoner  markasıyla ,  2013  yılından itibaren kendi fabrikamızda üretilen paratoner ve paratoner ekipmanları ve  ürünlerimizi  sizin hizmetine  açmış  bulunmaktan mutluluk duyuyoruz, sitemizde teşhir edilen ve sizin beğeninize sunduğumuz tüm ürünler grup şirket iştirakimiz ; Özelsan Makina San Ltd Şti güvencesiyle üretilmektedir.


Özelsan Makina San Tic Ltd Şti  yurtiçinde ve yurtdışında
paratoner satışı yapan markalara on yıl boyunca üretim yaptıktan sonra , bu alanda aldığı saha tecrübesi ve üretici olmanın avantajıyla Patroit  paratoner sistemlerini sizlerin beğenisine sunmuştur.

Patroit Paratoner
Patroit Paratoner